menu

O mnie

karolina kaca

O mnie:

Jestem stylistką z pasji i wykształcenia, fanką kobiecych stylizacji, stałą bywalczynią pokazów mody oraz urodzoną optymistką.

Wiedzę na temat funkcjonowania mody w kulturze zdobyłam studiując promocję sztuki oraz public relations na Uniwersytecie Łódzkim. Kreowania wizerunku natomiast uczyłam się w Szkole Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa" w Krakowie. Ponadto ukończyłam dwa specjalistyczne kursy w Makeup Instructors Academy w Warszawie w zakresie analizy kolorystycznej uzyskując licencję kolorystki, jak również kurs ekspercki dot. stylizacji wizerunku panny młodej.

Współpracuję z płocką telewizją, tworzę stylizacje w programie "Metamorfozy", piszę artykuły dla portali modowych i lifestylowych, udzielam wywiadów w regionalnej prasie, prowadzę warszaty i prezentacje na eventach branżowych, udzielam także porad stylizacyjnych w galerii handlowej.

Ubiór nie jest dla mnie tylko kwestią powierzchowności ani zbyteczną fanaberią. W każdej sferze życia poddawani jesteśmy ocenom, analizom, porównaniom... Nie to, jak mówimy i co mówimy, lecz to, jak wyglądamy ma największy wpływ na nasz odbiór. Jako stylistka i doradca wizerunku pomogę Ci wykreować pożądany wizerunek poprzez odpowiednio dobraną garderobę oraz wskażę i uwydatnię strojem atuty Twojej sylwetki. Dzięki oferowanym przeze mnie usługom będziesz czuła się jeszcze atrakcyjniej i pewniej w swojej skórze. Wychodzę z założenia, że:

"Twój uśmiech to Twoje logo. Twoja osobowość to Twoja wizytówka. To, jak inni ludzie czują się po spotkaniu z Tobą to Twoja marka." Jay Danzie

Poza stylizacyjnymi poradami dostaniesz ode mnie dodatkowo ogromną dawkę pozytywnej energii, sto procent pewności siebie i świetny humor na resztę dnia.